Kartáčované int. dvere jednokrídlové
  • jednokrídlové interierové dvere
  • oblôžková zárubňa
  • borovica
  • kartáčované
Interiérové dvere
  • dvojkrídlové interierové dvere
  • borovica
  • sklo biela kôra
Interiérové dvere
  • jednokrídlové interierové dvere
  • parený buk
  • sklo mliečne
Mapa stránky

Stolárstvo Štefan Kendra je stolárska dielňa s niekoľkoročnou tradíciou a pôsobnosťou na celom Slovensku. 

Interierové dvere sú našou špecialitou, no v prípade oslovenia našej firmy potencionálnym zákazníkom ponúkame možnosť i realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

Výhodou pre zákazníka je, že celé vybavenie interiéru mu realizuje jedna firma, takže zákazník má menej starostí so zháňaním ďaľších dodávateľov a v konečnom dôsledku to bude pre zákazníka aj finančne výhodnejšie.

Kartáčované int. dvere jednokrídlovéAk hľadáte nové interierové dvere skutočne originálne ale pritom veľmi elegantné s naturálnym vzhľadom tak si žiadajte kartáčované dvere.  Sme si na 100% istí že budete s výsledkom spokojní, pretože kartáčované dvere prinášajú do priestoru osobitný pre dnešnú dobu jedinečný dávno zabudnutý design.

Výhody dverí z masívu!

Neexistuje lepší materiál, čo sa týka údržby nábytku, ako drevený masív! Je viacero faktorov, ktoré vplývajú na životnosť dverí a nábytku ako takého, a na každý existuje spôsob ako ho eliminovať tak, aby drevo vyzeralo aj po rokoch ako nové. Masív môže pôsobením vlhkosti, slnečných lúčov či usadzovania prachu meniť.

Doplnky, materiály a technológie

Naša stolárska dielňa využíva materiály a technológie vyrábané osvedčenými svetoznámymi firmami s mnohoročnou tradíciou. Vždy vám odporúčime to najlepšie s dôrazom na kvalitu a výdrž, no nezabudneme ani na štýl a súčasný dizajn. Oboznámime Vás s informáciami o moridlách a lakoch, kovaniach a kľučkách, zámkoch, tesneniach, sklenených výplniach.

Dovoz a montáž na celom území Slovenska

Výrobky dovezieme až na miesto určenia po celom území Slovenska.
Samozrejme výrobky, ktoré si vyžadujú odbornú montáž (interierové dvere, kuchynské linky, obklad schodov ...) odborne namontujeme.

Rodinný dom Poprad - Gánovce - schodište
Rodinný dom Poprad - Matejovce - schody

Schody z pareného buku,  povvrchová úprava lak podlahovy zn.Croma.

Rodinný dom Poprad - Matejovce - dvere

Interierové dvere s oblôžkovou zarubňou z borovice,  povrchová úprava interierovým lakom Croma

Stolárstvo Štefan KENDRA
KENdoor style, s.r.o Veterná 460/13, 05801 Ganovce
Prevádzka:Kravany 237, 05918 Kravany okres POPRAD
Tel. č. +421 (0)905 904 332